5 maja 2014

Wiosna-czas zmian :)

Witajcie!
Na początku bardzo chciałam was przeprosić za moją nieobecność, jednak nie miałam w ogóle czasu na pisanie na blogu. Chciałam spędzić trochę czasu na odpoczynku i "leniuchowaniu". Spotykałam się też z moimi znajomymi. Ale powróćmy już do tytułu posta, czyli "Wiosna-czas zmian"

Zaczyna się już robić cieplej. Słoneczko coraz mocniej przygrzewa i obdarza nas witaminą D. Zostało nam bardzo niewiele szkoły i zaczynają się wakacje. Nareszcie powrócą do nas szorty, sukienki i spódniczki. Koniec z kurtkami! Wiosna jest to też czas zmian. Nie zawsze muszą one być wielkie. Możemy na przykład zapisać się na różne zajęcia i próbować swoich sił w różnych sportach. Może to być też mała zmiana wizerunku lub nawet swojego pokoju. Ze zmianą pokoju nie wiążą się od razu wielkie wydatki. Możemy wiele rzeczy zrobić w prosty sposób samemu. Mogą to być ramki na zdjęcia, świeczniki, doniczki lub lampy. Ja sama planuję zmienić swój pokój, jednak nie chcę ogromnego remontu. Planuję sama zrobić żyrandol z tiulu. Nie potrzeba do niego specjalnych umiejętności ani uzdolnień. Ważna jest pomysłowość. 


 Inna zmiana to może być Zmiana Nastawienia Do Ludzi. Może macie w sąsiedztwie starszą pani, która może potrzebować pomocy w robieniu zakupów. To nic was nie kosztuję, a innemu może bardzo ułatwić życie. Nie bójcie się zapytać. To nie jest nic strasznego. 
Możecie zrobić wiele różnych rzeczy. Wystarczy wam tylko trochę wolnego czasu i bądźcie kreatywni! :)

4 komentarze:

 1. Wiosna - czas zmian - zgadzam się z tym. ;)
  Fajny blog ;)
  pozdrawiam
  http://xmojxzaczarowanyxswiatx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ostatnio również zmieniłam trochę swój pokój. Oprócz nowej tapety w kwiatki zamieściłam też wiele rzeczy wykonanych przeze mnie samą, jak na przykład kolaż ze zdjęć :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie,
  www.megmyfashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wygląd bloga :)
  http://autografy-patrycji.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny żyrandol :)
  może obs=obs? na pewno się odwdzięczę :)
  http://dreamsstation.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Twój komentarz jest bardzo ważny. Możesz śmiało napisać pozytywna lub negatywna opinie. Żaden komentarz (prócz wulgarnych) nie jest usuwany. ☺